Interior

Balkon & Mieszkanie

Czy mieszkanie w bloku oznacza absolutną rezygnację z mini ogrodu natruy i relaksu? Nie! Dużą część polskich balkonów możemy zaaranżwać i zaczarować w mała oazę spokoju pełną zieleni i kwiatów.
Dobrym zabiegiem jest na pewno wykorzystanie drewnianych desk na podłogę, tu z pomocą przyjdzie nam wiele sklepów ogrodniczych. Nastepnie zakup kilku sidzisk poduch świec, misek na świeże owoce, a ostatecznie trochę kwiatów i efekt gotow. Piękna mini kraina prosta do odtworznia przez każdego Polaka.
 
 
 
 
 
Do cudownego balkonu dołączyło również bardzie ciekawe wnętrze. Chyba pierwszy raz prezentuję mieszkanie z kominkiem, tych którzy mają możliwość pomysleć o takim rozwiązaniu gorąco do tego namawiam. Kominek to najpiękniejsza rzeczy jaka może zagościć w naszm salonie czy sypialni. Jednak wrolów posiadania kominka chyba nie muszę opisywać 🙂
Rozwiązaniem które pragnę Państwu polecić najbardziej i tu ucieszy się 1/3 ogladających, którzy posiadają małe łazienki, mozna mieć duża kabinę i masę przestrzeni. Proszę zobaczyć…..
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Źródło: tutaj

You Might Also Like

1 Comment

  • Reply
    Anonymous
    Czerwiec 13, 2014 at 11:35 pm

    balkon rewelacja 🙂 muszę zrobić sobie coś podobnego bo oszaleję 🙂

  • Zostaw komentarz